Home

Home

EXPERIENCE PHOTOSHOOT WITH HORSES

Professional stylists, TV and movie makeup artists, stylists, amazing costumes, beautiful and well-trained horses – that is what defines photo shooting in HG style from the best photographers.

We offer multiple style photoshoots per client in one day for a discounted price. Wish for a calendar made from your pictures? It will be our pleasure to create one just for you! We love what we do and that is why our main aim is to prepare as pleasant experience for you as possible. Your joy, satisfaction and happiness goes hand in hand with a smile on your face when looking at the final photographs to remind you of this unique day with HaG. On the top of that we can offer you extra services such as photo shooting with birds of prey, wolves or we can create a short movie capturing the photo shoot experience.

Final price is based on difficulty. We will be happy to send you our price list upon request! 

Order here

 

MAKE-UP ACADEMY

Do you like the makeup of our models/clients in the photos? Would you like to learn how to do such makeup?

Professional make-up artists and trainers of an exclusive cosmetic brand Artdeco will teach you with ease how to do it. Won’t be a challenge anymore to look gorgeous :)

 

 

 

PROFESSIONAL MAKE UP FOR YOU!

Makeup artists and TV stylists with many years of experience offer:

Special Wedding make up, make up for important social events or photos. If you need to be stunning for hours without a single mistake during any event. Want to have a long lasting, luxurious make up that lasts for many hours? We use Aerbrush! Can be ordered with hair styling.

 

 

Order here

Do not hesitate to ask us anything. Any questions regarding the photo shoots? Are you interested in specific services from our offer? We are here for you to give you answers. Contact us via email or phone or use the easiest way – our quick contact form.

CONTACT FORM /
Phone
+420 773 223 461 /
Email
info@horseandglamour.com

Řekli o nás

 • Šárka Průšková

  "Měli jsme možnost s naší dcerou, které jsme focení darovali, zažít nezapomenutelný den fotografování s koňmi v překrásném místě (Tiské stěny). Poklona za profesionalitu a sehranost celého týmu HaG, který nám připravil úžasný zážitek v pohádkové atmosféře a splnili sen další slečně. Těm kdo miluje a věří na pohádky mohu s nadšením doporučit."

 • Vendula Janečková

  "Přemýšlela jsem co napsat a jak ,znáte ten pocit,kdy se to ve vás sevře a nevíte jestli se máte smát nebo plakat radosti a štěstím.Že váš sen se stal skutečností a nikdo a nic vám ho už nikdy nevezme,to je to co prožijete s HG focením.Všem bych ze srdce přála prožít svůj sen,odhalit ukrytou pravou tvář svého já.Moc děkuji celému týmu za splnění snu."

 • Iván García

  "Una página preciosa con unas imágenes que parecen extraídas de un cuento de hadas."

 • Dana Procházková

  "Děkuji celému týmu Horse And Glamour za krásný zážitek a dokonalé, nezapomenutelné fotografie.Především musím zmínit vřelou a veselou atmosféru, která doprovázela celý čas příprav i focení.Myslím, že jsme si vybrali jedny z nejlepších. Originál, je vždy jeden - HORSE AND GLAMOUR!"

 • Jana Podaná

  "Fotky Vás přenesou z běžné denní reality do úžasného světa fantazie, kdy vám vezmou dech, ať jste princezna, elfka ,rytíř  nebo odvážná bojovnice. Prostě nádhera. Každá fotka musí nějak vzniknout, takže když se koukáte do objektivu, díváte se na tým lidí, kteří vynakládají svojí energii, fantazii a dřinu. Takže velká poklona."

 • Grazyna Sniegula

  "Meqa zdjęcia, sesje fantazja."

 • Marta Šimečková

  "Viděla jsem několik záběrů a opravdu se mi líbí. Je v tom kouzlo, mystično, nádech, kreativita, pohádkové naladění. Vyzařuje kouzlo člověka ve spojení s nádhernými róbami, mládím, přírodou. Jsou to to opravdu hezká fota. Přenesou tě úplně do země snů. Děkuji a přeji hodně štěstí."

 • Indiánka Světluška

  "Člověk nikdy nesmí přestat snít... Děkuji Vám všem za krásný nezapomenutelný zážitek. Všem doporučuji focení s Vámi. "

 • Anna

  "Keď som videla túto stránku prvý krát bola som v nemom úžase, že sa niekto takémuto umeniu venuje, vždy som si chcela vytvoriť umelecku foto na svojom koni, ale doposial som sa k tomu nedostala, naozaj sa mi najviac páči na vašej stránke váš pohľad cez šošovku objektívu a tak zväčniť naozaj ducha plné zábery, ktoré beru dych. Ďakujem!"

 • Michaela

  "Je vidět ,že tuhle práci děláte s láskou...jsem moc ráda, že jsem mohla být součástí. Byl to pro mě opravdu nezapomenutelný zážitek. Jste všichni úžasní. Ještě jednou děkuji a přeji vám spoustu úspěchů."

Informace o firmě

Horse and Glamour s.r.o.

Revoluční 1403/28, Praha 1

IČ: 04873688  DIČ: CZ04873688

Všeobecné obchodní podmínky

Kontaktní informace

 • Dana Kotková
 • jednatel společnosti
 • Telefon: + 420 773 223 461
 • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sledujte nás na FACEBOOKU